login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
Dragon Białystok - strona nieoficjalna
Wyniki ostatniej kolejki:
DRAGON - BUDMAX PIASTA
3:2
CHORTEN - GENTICUS PTH MALTRANS
1:3
BIALCAN - CUKIERNIA ROZWADOWSKI
0:3
BIASAN - PRETORIUM
2:1
Logowanie
Zarejestruj się
Menu główne
Strona główna
Dragon w BLS (video)
Galeria zdjęć
Dragon w futsalu (video)
Archiwum 2012
Tabela orlik 2012
Terminarz orlik 2012
Terminarz futsal 2012
Kadra orlik 2012 (statys)
Kadra futsal 2012 (statystyki)
Tabela futsal 2012
Archiwum 2013
Terminarz futsal 2013
Kadra futsal 2013 (statystyki)
Tabela futsal 2013
Terminarz orlik 2013
Kadra orlik 2013
Tabela orlik 2013
Terminarz futsal II 2013
Kadra futsal II 2013
Tabela futsal II 2013
Archiwum 2014
Terminarz halowy 2014
Kadra hala 2014
Tabela hala 2014
Terminarz orlik 2014
Tabela orlik 2014
Kadra orlik 2014
Terminarz halowy II 2014
Kadra hala II 2014
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
2 gości
dzisiaj:
185
, wczoraj:
17
ogółem:
561 643
statystyki szczegółowe
Buttony
Dragon Białystok
Kadra hala 2014
Kadra - statystyki dla spotkań ligowych
Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp.
Imię i nazwisko
Pozycja
Me.
Br.
As.
Z.M.
Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1.
Paweł Milewski
7
0
0
0
1
0
210
30
2.
Radosław Kiszkorno
7
0
0
0
0
0
210
30
3.
Piotr Tofiluk
6
0
0
0
0
0
180
30
4.
Mirosław Popławski
4
0
0
0
0
0
120
30
5.
Adam Woronowicz
7
0
0
0
0
0
210
30
6.
Wojciech Kowalczuk
6
1
0
0
0
0
180
30
7.
Krzysztof Achrem
3
1
0
0
0
0
90
30
8.
Rafał Słoma
6
2
0
0
0
0
180
30
9.
Marek Koroś
0
0
0
0
0
0
0
0
10.
Piotr Maliszewski
5
2
0
0
0
0
150
30
11.
Andrzej Aleksiejczuk
7
3
0
0
0
0
210
30
12.
Robert Andrzejczyk
7
4
0
0
0
0
210
30
13.
Artur Jaśkiewicz
2
0
0
0
0
0
60
30
14.
Paweł Słoma
0
0
0
0
0
0
0
0
15.
Andrzej Bielawski
5
1
0
0
0
0
90
18
Sztab szkoleniowy
Lp.
Imię i nazwisko
Funkcja
1.
Adam Michalowski
członek sztabu szkoleniowego
Humor, muzyka
Reklama
Lipowy Most
Tabela ligowa
0
1.
DRAGON
6
2.
CUKIERNIA ROZWADOWSKI
6
3.
GENTICUS PTH MALTRANS
6
4.
BUDMAX PIASTA
3
5.
BIASAN
3
6.
PRETORIUM
0
7.
BIALCAN
0
8.
CHORTEN
0
Najnowsza galeria
Aptel Cup 2013 cz. III
Ładowanie...
Wyniki
Ostatnia kolejka 2
DRAGON
3:2
BUDMAX PIASTA
CHORTEN
1:3
GENTICUS PTH MALTRANS
BIALCAN
0:3
CUKIERNIA ROZWADOWSKI
BIASAN
2:1
PRETORIUM
Najnowszy film
Dragon-Krymar
Zegar